Šokuje vás, jak zemřel devítiletý chlapec s rakovinou

Devítiletý chlapec byl smířený s tím, že zemře. Ale ještě předtím chtěl poznat svého malého bratra. Řekl mu také velmi smutnou věc, která vám vžene slzy do očí. Jak se rozloučil malý chlapec se svým novorozeným bratříčkem a jak prožíval celou dobu své nemoci? Připravte si kapesníčky a pusťte se do čtení.

https://www.tudasfaja.com/

Chlapcův stav se rychle zhoršoval

Všechno začalo již v roce 2016, kdy se malý chlapec začal cítit špatně a nakonec ho rodiče museli vzít k lékaři. Ten jen zkonstatoval, že je nachlazený a chlapec mohl zase domů. Bohužel od té doby se všechno jen zhoršovalo. Nakonec si vyslechl diagnózu, kterou nechce slyšet žádný dospělý, natož malé devítileté dítě – měl rakovinu. Jeho léčba začala okamžitě po tomto zjištění.

https://www.tudasfaja.com/

O rok později to vypadalo, že svou nemoc porazil. Lékaři nenašli v jeho těle žádné rakovinné buňky a chlapec se mohl zase vrátit do školy mezi spolužáky. Měl ale hodně oslabenou imunitu a zanedlouho se rakovina zase vrátila a tentokrát udeřila mnohem silněji než předtím. Nová léčba sice začala, ale jeho šance na přežití byla pouze 70 %. Nakonec se z toho znovu dostal.

https://www.tudasfaja.com/

Dočkal se brášky, ale dětství s ním neprožíval

O měsíc později se musel do nemocnice vrátit, protože rakovina udeřila zase. Rozšířila se bohužel do celého těla a chlapec už věděl, že mu nebude pomoci. V tu dobu ale věděl, že je jeho maminka těhotná a chtěl počkat do doby, než se mu narodí sourozenec. Chtěl ho vidět, alespoň jednou.

https://www.tudasfaja.com/

Čekaly ho dlouhé měsíce plné bolesti, které se daly jen těžko vydržet. Jeho rodina bojovala s ním, protože věděla, že jeho poslední přání by se mělo splnit. Nakonec bral velké množství prášků proti bolesti, aby se dočkal. Nakonec se malý bráška narodil, mohl za ním do nemocnice. Nemocný chlapec ho objal a řekl mu větu, na kterou jeho rodina nikdy nezapomene: „Chci, zůstat, ale musím se stát tvým andělem strážným!“ A za nedlouho zemřel.

Zdroj: tudasfaja.com