Soudce se proslavil netradičními tresy pro odsouzené trestance

Americký soudce se stal na sociálních sítích celebritou od doby, kdy začal rozdávat velmi netradiční tresty lidem, kteří týrají zvířata. V americkém městě Painesville v Ohiu se stal soudce Michael Cicconetti místním hrdinou. Soudce dává velmi kreativní tresy lidem, kteří se dostanou k soudu kvůli týrání zvířat. Jaké tresty lidé dostali?

https://se.laowl.com/

Milovník zvířat v akci

Soudce je velkým milovníkem zvířat, a proto ho zločiny spáchané na zvířatech hodně trápí. I ve svém volném čase hájí jejich práva a snaží se, aby všechna zvířata v jeho města byla v bezpečí. Jako soudce k tomu má skvělou příležitost, protože může dát všem trýznitelům zvířat pořádnou lekci. Nemůže samozřejmě dávat kruté tresy, ale to mu nijak nebrání, aby byl kreativní.

https://se.laowl.com/

Soudce se stal prodlouženou rukou zákona a dává násilníkům ochutnat jejich vlastní činy. Skvělým příkladem je žena, která vyhodila na skládce svého psa. Soudce jí řekl: „Chci, abys šla na smetiště, a chci, aby našli to nejsmradlavější a nejhnusnější místo v tom nepořádku. Chci, abys tam seděla osm hodin a přemýšlela o tom, co jsi udělala, když jsi cítila ten smrad. Jestli musíš, zvracej.“

https://se.laowl.com/

Zajímavý trest pro ženu, která nechala kočky v lese

Jedna žena se dostala před soudce, protože vyhodila 35 koťat v lese. Soudce jí dal na výběr. Stráví 90 dní ve vězení nebo dostane 14 dní ve vězení, 15 hodin domácího vězení, 3200 dolarů jako pokutu pro Humane Society a 500 dolarů lidem, kteří si koťata adoptovali. Tím to ale rozhodně nekončilo. Žena dostala ještě jeden trest, na který nikdy nezapomene.

https://se.laowl.com/

Soudce řekl, že stejně jako koťata, také ona stráví noc sama v lese. Bez jídla, vody nebo mobilu. Bude mít jen oblečení, které má na sobě. Mohla si jen udělat oheň, aby v listopadovém chladu neumrzla. Na takový trest zaručeně nikdy nezapomene a příště si hodně rozmyslí, jak se zbaví zvířat, o která se nechce starat. Stejně jako ostatní, kteří se dostali před tohoto soudce.

Zdroj: se.laowl.com