Studentka koupila snídani pro bezdomovce a zachránila mu tím život

Studentka vyrazila z domu stejnou trasou jako obvykle. Casey Fisher si šla koupit kávu, stejně jako každé ráno. Těsně před vstupem do kavárny si všimla bezdomovce, který stál na kraji silnice. Mladá žena si všimla, že muž hledá mince. Šla k němu a pozdravila ho. Nejdříve ji ignoroval. Potom se dívka rozhodla, že mu koupí kávu a bagel. Přistoupila k němu znovu a nabídla mu snídani.

Krásné gesto od mladé studentky

Bezdomovec s ní nejdříve nechtěl mluvit a nechtěl od ní ani jídlo a kávu. Lidé k němu zajisté většinou nejsou milí, a proto nic takového nečekal ani od této mladé ženy. Studentka byla dotěrná, takže ho nakonec přesvědčila. Přisedla si k němu a začala se ho vyptávat na jeho život. Chvíli si spolu povídali o jeho životě a on zároveň snědl snídani, kterou mu koupila.

„Řekl mi toho hodně. Řekl mi, že lidé jsou k němu obvykle nepřátelští, protože je bezdomovec. Řekl mi, že drogy z něj udělaly muže, kterého nenáviděl. Ztratil matku kvůli rakovině, nikdy nepoznal svého otce a chce být jen někým, na koho bude jeho matka hrdá.“ Muž se jmenoval Chris a šlo o jednoho z nejupřímnějších a nejčestnějších lidí, jaké kdy poznala.

Smutný vzkaz

Mladá žena se po nějaké době podívala na hodinky a zjistila, že se musí vrátit do školy. Poděkovala mu za rozhovor a popřála mu hodně štěstí. Muž řekl, ať chvíli počká. Potom jí vložil papír do ruky a s úsměvem odešel. To, co stálo na malém vzkazu, jí zlomilo srdce. A když to žena zveřejnila na Facebooku, příspěvek se ihned stal virálem.

https://www.enimerotiko.gr/

„Chtěl jsem se dnes zabít. Díky tobě to neudělám. Děkuji ti úžasný člověče.“ Tato mladá žena mu zachránila život. Bylo to od ní jen velmi malé a milé gesto, které mělo na život tohoto muže obrovský efekt. Zachránila mu život. Někdy je velmi jednoduché podat pomocnou ruku člověku, který to doopravdy potřebuje.

Zdroj: enimerotiko.gr