Svobodná matka adoptovala 2 dívky, ale potom přišlo překvapení

Po světě chodí lidé, kteří mají neuvěřitelný dar. S láskou pečují o lidi, kteří v životě neměli tolik štěstí. Melissa je zasloužilou pěstounkou dětí. Během posledních let dokázala odchovat 56 dětí. Poslední čtyři ale byli těmi, kteří jí změnily celý život. Všechny děti si podle ní zaslouží to nejlepší. Milující rodina a pohodlný život jsou základní potřeby, které by měly jejich rodiče zajistit. Bohužel se to vždy neděje.

https://parentingisnteasy.co/

Milující pěstounka

Bývalá učitelka a svobodná matka Melissa Servetz pracuje posledních 5 let v sociálních službách. To byl také důvod, proč se rozhodla otevřít své srdce i domov dětem, které to potřebovaly nejvíce. Děti, které potřebovaly náhradní domov, než si je nějaká rodina adoptuje. Během let vychovávala 56 dětí a pomohla velkému množství dětí. Nakonec se rozhodla, že si vezme ještě jedno dítě do pěstounské péče a potom s touto činností skončí.

Mateřský instinkt vyhrál

Rodič její bývalé studentky se ozval Melisse s tím, že ví o dětech, které potřebují náhradní domov. Jednalo se o dvě dívky, které si vyzvedla o týden později. Jade a Destiny tak získaly nový, dočasný domov. Potom se dozvěděla, že jejich matka porodila ještě dva chlapce, Matthewa a Emersona. Nedokázala říct ne a vzala si do pěstounské péče také oba chlapce. Nedokázala tyto sourozence rozdělit a poslat je do různých rodin. A ze stejného důvodu se rozhodla, že je adoptuje.

Nejlepší děti na světě

Melissa si nedokázala představit, že si děti adoptují různé rodiny a sourozenci se již nikdy neuvidí. Nechápala, jak si mohly projít tím, co prožily. Jade a Destiny byly týrány. Všechny děti jsou zábavné, aktivní a energické, ale také laskavé, jemné a plné lásky. Zaslouží si proto domov, kde budou vyrůstat společně. A právě ten jim Melissa poskytuje. Její poslední pěstouni se stali jejími dětmi a konečně mohla s dobrým pocitem odstoupit ze svého poslání a stát se matkou na plný úvazek.

Zdroj: parentingisnteasy.co