Tento optický klam dokáže za 10 vteřin vyřešit pouze 5 % lidí. Otestujte své schopnosti.

Máte rádi papoušky? Ověřte si díky nim úroveň své inteligence. Jestli máte dobré pozorovací schopnosti, najdete na tomto obrázku skrytého papouška, který se od ostatních odlišuje. Tato optická iluze vás přesvědčí, že potřebujete trénovat svůj mozek. Není to dobré jen ve stáří, ale během celého života. Navíc tím můžete pobavit i děti.

Optická iluze pro všechny

Optické hádanky jsou velmi populární, protože v sobě skrývají trochu tajemství. Můžete si zahrát na vyšetřovatele a odhalit záhadu obyčejného obrázku. Každý v sobě skrývá něco, co nečekáte. Na tom dnešním budete hledat papouška, který je trochu jiný než všichni ostatní. Není jednoduché ho najít, protože v záplavě papoušků vám začnou splývat. Najdete ho?

Zvláštní papoušek mezi ostatními

Pozorovací kapacita mozku jedince a úroveň koncentrace jsou rozhodující prvky, které vás dovedou do cíle. Podívejte se na obrázek a hledejte podivného papouška. Jeden z ptáčků se skrývá mezi mnoha dalšími. Do 10 vteřin najde podivného papouška jen 5 procent lidí. Zjistěte, jestli mezi ně patříte. Sami uvidíte, jestli ho dokážete najít během pár vteřin.

Snažte se najít skrytého papouška

Optické iluze otestují vaši pozornost. Naše vnímání vzorů a barev je u každého člověka jiné. Hodně záleží na kombinaci bystrých pozorovacích schopností, rozlišování jemných rozdílů a štěstí. Až pustíte stopky, snažte se najít papouška rychle, ale zároveň zajistěte, aby vaše oči nepřeskakovaly. Touto zábavnou formou můžete posílit svůj mozek a zlepšit svou pozornost.

fresherslive.com

Řešení optické iluze

Nedaří se vám papouška najít? Poradíme vám. Podívejte se na pravou spodní stranu. Napočítejte tři papoušky doleva a tři papoušky nahoru. Tam najdete ptáka, který nemá nožičky. V tomto případě nenajdete žádný rozdíl mezi barvami nebo tvarem, ale jednomu papouškovi jednoduše něco chybí. Podělte se s námi o svou zkušenost. Za jak dlouho jste odlišný obrázek našli?

Zdroj: fresherslive.com