Tyto nejlepší kamarádky se znají již 78 let!

Dobrý přítel je v životě extrémně důležitý. Většina z nás si nedokáže představit život bez našich nejbližších přátel. Kathleen Saville a Olive Woodward jsou nejlepší kamarádky již 78 let. Znají se od svých 11 let a vždy byly nerozlučné. Od té doby, co se seznámily, vždy bydlely od sebe maximálně 10 minut. Nikdy se neopustily a jejich pouto je dnes silnější než dřív.

Kamarádky v dobrém i ve zlém

V mládí žily dívky ve stejné čtvrti, chodily do stejné školy a obě se provdaly za horníky. I když se jedna z nich přestěhovala, druhá ji brzy poté následovala. Nyní jsou obě v důchodovém věku a přišel čas na to, aby se přesunuly do domova důchodů. Nemohly se smířit s tím, že budou od sebe. Proto žijí ve stejném domově důchodců. Vidí se proto každý den, celý den.

https://mypositiveoutlooks.com/

Tajemství dlouhého přátelství

Podle Kathleen a Olive je tajemství dlouhodobého přátelství velmi jednoduché. Nikdy se nehádají. „Věděli jsme, že když se potkáme, vždy budeme nejlepší přátelé. Znamená pro mě hodně,“ řekla Kathleen. Nezáleží na tom, v jaké životní situaci se ocitli. Vždy stály při sobě a nikdy se nehádali. Ani kvůli velkým věcem, ani kvůli maličkostem.

Kamarádky spolu chtějí být i v nebi

Obě kamarádky říkají, že spolu chtějí zůstat i poté, co jejich čas na Zemi skončí. Věří, že když jedna odejde dřív, vrátí se pro tu druhou. A v nebi budou moci žít společně navěky. „Budeme nejlepší přátelé v nebi.“ V domově důchodců jsou společně již pár měsíců a místní personál jim říká dynamické duo.

https://mypositiveoutlooks.com/

Nejlepší rada pro každého, kdo chce mít dlouhé přátelství

Hodně lidí si přeje mít takového přítele, jako mají tyto dvě ženy. Jejich rada je úžasně jednoduchá. „Vypadni a jdi za svým přítelem. Nečekej vždy, až přijdou a uvidí tě. Na tango jsou potřeba dva.“ Moudrými slovy dynamického dua se baví celý dům důchodců a všichni se můžeme inspirovat z jejich nádherného přátelství.

Zdroj: mypositiveoutlooks.com