Úžasný sváteční salát s krabími tyčinkami pro celou rodinu

Každý nový recept na salát vám přinese nové chutě a jedinečný pokrm, který připravíte během chvilky. Poradíme vám, jak připravit vynikající salát z několika ingrediencí a užít si dokonalou chuť moře na svém talíři. Zaručujeme, že budete s výsledkem spokojeni, jestli máte rádi krabí tyčinky. A přípravou strávíte pouhých pár minut, takže je skvělý na oslavy a večírky.

Co budete potřebovat?

Velkou výhodou tohoto salátu je fakt, že ho připravíte rychle. Další výhodou je, že nepotřebujete příliš mnoho věcí a celkově vás nepřijde na velké peníze. Na výrobu tohoto salátu potřebujete 1 balení taveného sýra, 100 gramů krabích tyčinek, 3 vejce, 1 okurku, 2 stroužky česneku, sůl, mletý černý pepř a domácí majonézu (nebo kupovanou).

Pracovní postup

Na salát z krabích tyčinek si musíte připravit nejen všechny suroviny, ale také vhodnou mísu. Předem si uvařte vejce. Až budou hotová, můžete je oloupat a nastrouhat do mísy. Přidejte tavený sýr a krabí tyčinky nakrájejte na malé kostičky. Následně okurku nakrájejte také na malé kostičky. Česnek můžete velmi jemně nasekat nebo prolisovat lisem na česnek.

Všechny ingredience smíchejte, aby se chutě spojily. Potom přidejte sůl a pepř podle vlastní chuti. Majonézu přidávejte po troškách nebo přijde množství, o kterém víte, že vám bude chutnat. Znovu všechno důkladně promíchejte, abyste vše dokonale ochutili. Potom můžete klidně podávat rodině a hostům na oslavě nebo večírku. Uvidíte, že jim bude chutnat.

https://www.receptydoma.top/

Slavnostní saláty pro každou příležitost

Na slavnostní tabuli můžete přidat také pár dalších salátů, které si vychutná každá návštěva. Vynikající je okurkový salát s hráškem, kuřecí salát s mrkví a sýrem, salát s vepřovým masem, zelím a sýrem nebo ovocný salát se sýrem. Záleží pouze na tom, jaké hosty očekáváte. Všechny tyto saláty připravíte do 20 minut, takže vám zbyde dost času na další přípravy na oslavu.

Zdroj: receptydoma.top