Všechny peníze utratila za léčbu dcery, štěstí se na matku nakonec usmálo. Vyhrála v loterii!

Matky udělají pro své ratolesti úplně všechno. Důkazem je Geraldine Gimblet z města Lakeland na Floridě. Když její dcera onemocněla rakovinou prsu, neváhala ani chvilinku. Věnovala dceři nejen veškerou péči, ale také naspořené peníze na penzi. Nikdy nepřemýšlela o tom, že by to mělo být jinak. Zdraví dcery je to nejdůležitější, léčba navíc zdárně pokračovala a spěla ke svému závěru. Ženu pak potkalo obrovské štěstí.

„Udělala jsem, co jsem musela“

Lawrencina Jackson onemocněla rakovinou prsu. V tu dobu její matka Geraldine ani na chvíli nepřemýšlela, že by neměla dceři pomoci. Naopak zavalila jí nesmírnou láskou a podporou, při samotné léčbě pak šla ještě dál, když vybrala své celoživotní úspory a finanční náklady spojené s léčením dcery uhradila. Nezbylo jí zhola nic, ale nikdy si nepomyslela, že se jedná o něco výjimečného. Jak sama říká, „udělala jsem, co jsem musela“.

https://www.newsitamea.gr/

Nákladná, ale úspěšná léčba

Ve Spojených státech amerických je léčba onkologických onemocnění velmi nákladná a také častým důvodem pro osobní bankroty. To byl také důvod, proč Geraldine svou dceru finančně podpořila. Současně doufala, že léčba bude úspěšná. Nakonec mohla Lawrencine odejít z nemocnice a zazvonit na zvon, který ohlašuje, že další pacient překonal toto závažné onkologické onemocnění.

Výhra v loterii den poté

Geraldine jen pouhý den poté, co dcera opustila nemocnici, zavítala do místního obchodu, kde si chtěla koupit stírací los Cashword Bonus. „Bohužel, už nemáme,“ zněla odpověď. Geraldine se chtěla ještě jednou jistit, zda už její oblíbený los nemají. „Tady jeden je!“ V dobu, kdy platila žena desetidolarovou bankovkou, netušila, že právě vyhrála dva miliony dolarů. Ano! Jen den po návratu zdravé dcery žena vyhrála neskutečný balík peněz. „Je to požehnání,“ shodují se matka s dcerou, které přebíraly šek v Tallahassee spolu s vnučkou.

Zdroj: newsitamea.gr