Vyhraje i tuto bitvu? Přátelé Chucka Norrise prosí celý svět o modlitby!

Chuck Norris. Do dějin Hollywoodu vešel jako akční hrdina a těšil se po dlouhou dobu obrovské oblibě u fanoušků a veřejnosti. Herec je velmi známý, stejně jako v tuzemsku vtipy o něm. Popularity si užívá v Americe, ale také po celém světě, kde se vysílal seriál Walker, Texas Ranger. Chuck Norris se objevil v desítkách dalších filmů a seriálů, uplatnil se též jako kaskadér, hudebník, producent a scénárista. V posledních letech se ale potýká se zdravotními obtížemi.

https://gnewz10.com/

Držitel černého pásu v bojových uměních

Chuck Norris se narodil 10. března 1940 v Ryanu v Oklahomě ve Spojených státech amerických, má čerokíjsko-irské kořeny. Po střední škole vstoupil do armády a dosáhl na pozici pilota první třídy. Právě u letectva se dostal k bojovým uměním. Při službě v Koreji se naučil Tang Soo Do, což je bojové umění hybridního směru ve stylu taekwon-do. Černého pásu dosáhl v Tang Soo Do, jiu jitsu nebo Chun Kuk Do.

https://gnewz10.com/

Hrdý otec pěti dětí

Chuck Norris natočil desítky filmů a sekundoval takovým hvězdám, jako je Bruce Lee, ve filmu Cesta draka. Populární seriál, kde ztvárnil Cordella Walkera, jej opět vystřelil do popředí zájmu fanoušků. Chuck Norris je dvakrát ženatý, s první ženou Diane Holechek má tři děti, s druhou, Genou O’Kelley dvojčata. O svých dětech příliš na veřejnosti nehovoří, ale je velmi hrdým otcem a neskutečným dědečkem, který si na rodinu udělá vždy čas. V poslední době jej a jeho ženu trápí zdravotní obtíže.

https://gnewz10.com/

Modlitby za Chucka a Genu

Chuck Norris je tváří boje proti rakovině, protože jeho otec této závažné nemoci v roce 2013 podlehl. Od té doby nabádá veřejnost k preventivním prohlídkám. Ve stejném roce také onemocněla jeho žena po banálním vyšetření magnetickou rezonancí vlivem poškození orgánů kontrastní látkou, od oné prohlídky se o ni herec svědomitě stará. Sám však zažil také krušné chvilky, když v roce 2017 prodělal dva infarkty, na tuto událost vzpomíná Gena s největší úzkostí. V poslední době se o známém herci mluví opětovně, v průběhu února byl spatřen v nemocnici v městě Hawthorne, přátelé a skalní fanoušci proto prosí o modlitby za jeho zdraví.

https://gnewz10.com/

Zdroj: gnewz10.com