Vynikající recept na lehkou večeři, který potěší celou rodinu

Tousty s mletým masem jsou úžasným způsobem, jak zpracovat mleté maso novým způsobem a připravit své rodině vynikající večeři. Navíc se skvěle hodí také na večírek pro přátele, kteří budou mít při bujaré zábavě hlad. Postup je jednoduchý, velmi rychlý a potřebujete jen pár surovin. Připravte si jedinečný recept a budete ho dělat každou chvíli pro svou rodinu.

Co budete potřebovat?

V první řadě si na tento recept připravte toustový chléb. Potřebovat budete 8 plátků klasického toustový chleba. Chybět nesmí také 150 gramů mletého masa, ¼ svazku čerstvého koriandru, 1 stroužek česneku, 2 polévkové lžíce strouhaného sýra, sůl a pepř na dochucení. Použít můžete také jiné koření, které máte rádi. A vybrat si můžete podle svého také druh mletého masa i sýra.

Pracovní postup

Na začátku vložte do hluboké mísy mleté maso. Přidejte nastrouhaný sýr podle vlastní volby. Parmazán bude chutnat skvěle, ale můžete zvolit i jiný. Nasekejte koriandr a přidejte do k masu a sýru. Nezapomeňte také na česnek, sůl a pepř.

https://ohlyad-dnya.net.ua/

Vše důkladně promíchejte, aby se celá směs spojila a chutě se promíchaly. Použít můžete koření a bylinky podle své chuti.

Připravte si toustový chléb.

https://ohlyad-dnya.net.ua/

Na každý kousek dejte tenkou vrstvu směsi z mletého masa.

https://ohlyad-dnya.net.ua/

Potom rozpalte pánev a malým množstvím oleje a vyskládejte do pánve připravené tousty mletým masem dolů. Smažte na mírném ohni po dobu 5-7 minut, dokud nebude maso hotové.

https://ohlyad-dnya.net.ua/

Potom každý kousek otočte a opékejte z druhé strany asi 2 minuty.

https://ohlyad-dnya.net.ua/

Tipy na pohoštění na večírek

Na večírky se hodí nejrůznější typy jídel. Záleží na tom, koho očekáváte. Sázkou na jistotu jsou různé pomazánky, včetně guacamole z avokáda. Připravit můžete také minipizzu, masové kuličky s dipem nebo hranolky z batátů s několika druhy omáček. Uvidíte, že si vaši hosté pochutnají a vy přitom strávíte přípravou pohoštění jen pár minut.

Zdroj: ohlyad-dnya.net.ua