Z nejkrásnější holčičky na světě je nádherná mladá žena!

Thylane Blondeau byla hned dvakrát zvolena „nejkrásnější dívkou na světě“. Od té doby vyrostla v mladou ženu. Její krása jí zůstala a rozvinula se společně s dívkou. Tato francouzská modelka se proslavila, když jí byly pouhé čtyři roky. Nádhernou tváří a pronikavými očima si získala obrovské množství fanoušků a obdivovatelů po celém světě.

Kdo je nejkrásnější dívka na světě?

Thylane je dcerou fotbalisty Patricka Blondeaua a herečky Veronicy Lubri. Díky tomu měla nejlepší předpoklad, aby z ní byla krásná dívka i žena. S modelingem začala již ve čtyřech letech a v roce 2005 se zúčastnila módní přehlídky Jean Paul Gaultiera. Jednalo se přitom o jedinou dětskou modelku na přehlídce. Mnoho lidí ji srovnává se ženami, jako je Angelina Jolie nebo Kate Moss.

Během let se objevila v mnoha módních časopisech a módních přehlídkách. Ve věku 10 let se dostala na obálku Vogue a stala se jednou z nejmladších modelek, které se na obálku dostaly. Ve 13 letech ji fotili na obálku italského časopisu Jalouse a o dva roky později nastoupila do nejslavnější modelingové agentury IMG, u které je také Bella a Gigi Hadid.

Dívka není jen úspěšná modelka

Thylane se objevila v několika filmech a vyzkoušela si roli herečky. Vidět ji můžete ve filmu „Belle & Sebastian: Dobrodružství pokračuje“ z roku 2015. Stejně tak se objevila také ve snímcích „Helvellyn Edge“ a „The Loneliest Boy in the World“. A v roce 2018 přišla s vlastní oděvní řadou, která dostala název „Heaven May“.

Jak vypadá nejkrásnější dívka světa ve 21 letech?

Thylane je nyní již dospělá žena, která se těší z velmi úspěšné kariéry. Na sociálních sítích má velký úspěch, stejně jako ve světě modelingu. Na Instagramu má přes 6 milionů sledujících a sledovat ji můžete také na jejím YouTube kanále. Při pohledu na její tvář možná neuvěříte, že za sebou nemá žádnou plastickou operaci. Pravou je, že je stejně krásná jako dříve. A je vidět, že žádnými kosmetickými úpravami její obličej neprošel.

Zdroj: newsitamea.gr