Žena byla měsíc v kómatu. Co řekla po probuzení?

Příběhy o citlivosti zvířat jsou vždy nádherné. Zvířata v sobě mají schopnosti, které nedokážeme pochopit. Dokáží najít své majitele a vycítit, kdy nejvíce potřebují jejich pomoc. Často se nás snaží varovat před hrozícím nebezpečím a uklidňují nás během těžkých období v našem životě. Dnešní příběh je o psovi, který pravděpodobně zachránil život své majitelce, protože měl hodně síly.

Lékaři nevěřili, že se někdy probudí

Mnohdy se stane, že ani lékaři nevěří v záchranu daného jedince, ale jejich domácí mazlíčci o tom mají úplně jiný názor. To se stalo 70leté Francisce Romero, která upadla do kómatu. Lékaři udělali vše, co bylo v jejich silách, ale její šance na přežití byly extrémně nízké. Její roztomilý pes na to měl ale úplně jiný názor. A jeho předpověď se nakonec vyplnila.

Každý den chodil za svou majitelkou do nemocnice, vyskočil si na postel a mazlil se s ní. Lékaři s tím neměli problém a rodina doufala, že by to mohlo pomoci. Přece jen se říká, že i lidé v kómatu určitým způsobem vnímají. Z tohoto důvodu se doporučuje čtení nebo poslech jejich oblíbené hudby. Údajně jim to může pomoci, aby se z kómatu vrátili zpět.

https://pukuotukas.com/

Jaká byla její první slova po probuzení?

Utíkal den za dnem a pes trávil se svou paní každý den asi dvě až tři hodiny. Vždy u toho vypadal, jako by ji objímal. Žena byla v kómatu celý měsíc a nikdo již nedoufal, že by se mohla probudit. Potom se stal zázrak! Jednoho rána Francisca otevřela oči a probudila se z kómatu. To nečekal žádný z lékařů a rodina této ženy o tom jen tajně snila.

Její první slova šokovala každého, kdo je slyšel. „Kde je ten bílý anděl, který každý den přicházel a šeptal mi do ucha, že všechno bude v pořádku?“ Tato slova všem vyrazila dech, protože její pes měl dlouhou, velmi světlou srst. Vypadá to, že každý den přicházel a sliboval své majitelce, že se znovu probudí a budou spolu. Je možné, že se jí to jen zdálo, anebo má po svém boku strážného anděla?

Zdroj: pukuotukas.com