Žena se stala znovu mámou ve věku 56 let!

Televizní hvězda z Brazílie se stala znovu matkou, když jí bylo 56 let. Hodně lidí s tím má velký problém, protože si myslí, že je na dítě již stará. Všem svým kritikům žena odpovídá, že věk nemá nic společného s láskou, kterou dává svému dítěti. Claudia Raia přirozeně otěhotněla se synem Lucou v 55 letech. A rozhodla se o tuto radost zprávu podělit s 8,7 miliony fanoušků na Instagramu.

Komentáře na sociálních sítích nebyl radostné

Po sdílení velmi pozitivní zprávy bohužel na svém Instagramu dostala hodně negativních komentářů. Hodně podlých a posměšných komentářů bylo hlavně o jejím věku. Někteří uživatelé se jí posmívají za její věk a vzhled. Říkají, že vypadá jako babička malého chlapce a ne jako jeho matka. Claudia si naštěstí z haterů nic nedělá.

„Existuje tisíc způsobů, jak být matkou a nemají nic společného s věkem. V mém případě to, že je mi přes 50, byla velká výzva, ale stojí za zvážení, že dnes existuje tisíc podob rodiny a tolik dalších podob mateřské lásky!“ Toto sdělila herečka na svém Instagramu všem, kdo se chtějí navážet do jejího věku a rozhodnutí, že si své dítě nechá i přes pokročilý věk.

https://www.newsitamea.gr/

Mateřství nemá nic společného s věkem

„Musíme zastavit toto šílenství posuzování nebo omezování mateřství. Každý člověk se s touto zkušeností vypořádává jedinečným způsobem,“ pokračovala ve svém příspěvku na sociálních sítích. Mnoho lidí si potom jistě rozmyslelo jízlivý komentář, který by jinak nechali pod příspěvkem. Pravdou je, že nezáleží na věku. Claudia je zdravá, otěhotněla přirozeně a její syn je také zdravý.

Kromě malého Lucy má Claudia doma ještě dvě děti. Jejímu staršímu synovi je 25 let a dceři Sophii je 20 let. Žena se rozhodla podělit o své pocity. Stát se matkou znovu po tolika letech je velká výzva pro celou rodinu. Zároveň ale řekla, že je nejšťastnější, jakou kdy byla. Nezáleží ji na názoru nikoho jiného, než jejích nejbližších lidí. A ti jsou velmi šťastní, že mají v rodině dalšího člena.

Zdroj: newsitamea.gr