Žena se vdala a o rozvod požádala již po 24 hodinách!

Na sociálních sítích se objevil velmi kontroverzní příběh 25leté ženy, která se vdala a o 24 hodin později uvažovala o rozvodu. Budete se divit, ale na svatbě této mladé ženy se nenacházel žádný ženich. Soi Maure se rozhodla, že si vezme sama sebe. To je samo o sobě velmi zvláštní, ale manželství bez manžela jí nevydrželo příliš dlouho.

Kontroverzní svatba

V únoru 2023 se 25letá Sofi Maure objevila na sociálních sítích ve svatebních šatech a se zlatou čelenkou na hlavě. Tato mladá influencerka má na Instagramu a Twitteru přes 500 tisíc sledujících. O svatební fotografie se podělila s kontroverzním příspěvkem, ve kterém prozradila, že si pro tuto velmi speciální událost upekla vlastní dort.

https://twice.hu/

„Dnes, v něj nejfalešnějších okamžicích svého života, jsem si koupila svatební šaty a upekla svatební dort, abych se vdala,“ napsala. Mnoho fanoušků ji chválilo za to, že ukazuje důležitost sebelásky. Pro mnoho jiných to bylo propagování falešného manželství a zoufalá snaha o zvláštní pozornost ze strany jejích sledujících i ostatních uživatelů na internetu.

O 24 hodin později přišel rozvod

Mnoho sledujících jí vyjádřilo velkou podporu, ale její sebeláska neměla dlouhého trvání. Hned další den na sociálních sítích oznámila, že přemýšlí o rozvodu. „Jsem ‚vdaná‘ sama se sebou den a už to nevydržím – možnost rozvodu se přede mnou jednoznačně rýsuje,“ napsala na sociální sítě. Tento rozvod bude velmi jednoduchý, protože ani svatba nebyla skutečná.

https://twice.hu/

Mnoho lidí u druhého příspěvku vtipkovalo, že by si měla sehnat dobrého právníka. Je vidět, že dívka použila toto falešné manželství skutečně pouze ke zviditelnění na sociálních sítích. Takových lidí je dnes obrovské množství a tato žena k tomu použila velmi netradiční způsob. Těžko říct, proč se jí nelíbilo její vymyšlené manželství se sebou a rozhodla se ho ukončit o pouhý den později.

Zdroj: twice.hu