Ženich se rozplakal, když uviděl nevěstu přicházet uličkou

Svatba je rozhodně jednou z nejdůležitějších událostí v životě každého páru. Nejde jen o podpis papíru a společné příjmení, ale také vzpomínky a nezapomenutelné momenty. Tento den je velmi důležitý nejen pro novomanžele, ale také pro všechny svatebčany. A když se video z vaší svatby stane virálním na sociálních sítích, zapomenout na něj jednoduše nemůžete.

https://twice.hu/

Den plný emocí

Svatba je vždy plná emocí. Nejlepším momentem je chvíle, kdy nevěsta prochází uličkou k oltáři a ženich ji poprvé vidí ve svatebních šatech. Právě tento okamžik lidé nejvíce milují. A je to okamžik, který naplno prožívá také nevěsta a ženich. Jeden ženich měl nádhernou reakci, když viděl svou budoucí manželku poprvé ve svatebních šatech. A video se stalo virálním.

Kameraman akce Michael Gonzalez zachytil na kameru velmi speciální moment a sdílel ho na TikTok. Z krátkého videa se stal velmi rychle virální příspěvek, který viděli miliony lidí z celého světa. Ve chvíli, kdy ženich uviděl nevěstu, se rozbrečel a nedokázal přestat vzlykat. Dokonce i jeho svědek vypadal velmi pyšně, když viděl nastávající manželku svého nejlepšího přítele.

https://twice.hu/

Jedinečný okamžik

„Natáčím hodně svatebních videí, natočíme 40-60 svateb ročně. Vždycky žertujeme, když mluvíme s ženichem, že přineseme pytel cibule nebo šlápneme na špičku, abychom získali reakci. Jakmile jsem viděl ženicha plakat, pomyslel jsem si: ‚Oh, on tu ženu opravdu miluje.’“ Video má pouhých 9 vteřin, ale emoce ženicha téměř cítíte na vlastní kůži.

Možná i proto získalo video tolik ohlasu a komentářů. „Pokud můj partner nebude takto reagovat, nechci ho,“ napsala jedna žena. „Chci vidět nevěstu hned! Gratulujeme!“ napsal jiný uživatel. „Pokud to můj snoubenec neudělá, až půjdu uličkou, otočím se! Můžete vidět lásku v jeho očích. Tak sladké.“ napsala jiná žena. Toto video získalo doopravdy hodně reakcí a jeho popularita stále roste. Není se čemu divit, protože jeho reakce je doopravdy dojemná.

Zdroj: twice.hu