Maminka se rozhodla zveřejnit fotku těhotného bříška. O chvíli později je zatčena. Neuvěříte, jakého detailu si policie všimla

Když žena otěhotní, chce se o své štěstí podělit se všemi kolem sebe. Sociální sítě jsou proto plné fotek usměvavých budoucích maminek s krásným těhotenským bříškem. Díky takovým fotkám však občas vyjdou najevo určité věci, které by se nikdy neměly dostat ven. Ukazuje se, že některé ženy nejsou na mateřství připraveny a tato skutečnost může spatřit světlo světa (v tomto případě záře monitoru) úplnou náhodou.

Natasha Kirkland vyfotila své těhotenské bříško a zveřejnila jej na internetu. Po zveřejnění fotografie policie rychle zaklepala na její dveře a zatkla ji. Pokud jste překvapeni, jak je to možné, počkejte až do konce. Její přátelé na fotce nejprve neviděli nic divného a byli potěšeni její bříškem. Po nějaké době si však začali všímat znepokojivého detailu, nebo vlastně dvou. Na zadní straně stolu vidíte jehlu s injekční stříkačkou a polévkovou lžíci. Tedy „vybavení“ potřebné k injekčnímu podávání heroinu. 

Ukázalo se ale, že hlavními důvody, proč si pro ženu policisté přišli, byly podvody s kreditní kartou a jízda bez platného občanského průkazu. Poté, co Natasha opustila celu předběžného zatčení, zveřejnila na svém profilu na sociální síti příspěvek, ve kterém tvrdila, že její účet byl hacknut.

“Můj účet na Facebooku byl hacknut a od 02/09 jsem se do něj nemohl dostat. Fotka byla pořízena před rokem, když jsem nebyla těhotná. Nebyla jsem sám sebou. Byla jsem na drogách. Teď už jsem čistá a chci pokračovat v normálním životě. Jak každý ví, jsem ve 20. týdnu těhotenství. Už neberu drogy a ten obrázek mi zničil život.”