Šílený příběh maminky s těhotenskými fotkami s včelami nakonec končí tragédií.

Emily Mueller není obyčejnou včelařkou – její posedlost včelami se stala symbolem, ale i zdrojem kontroverze.

Stala se internetovou hvězdou díky odvážné kombinaci svého milovaného koníčku a těhotenství v neobvyklých fotografiích, na kterých se vyšplhala na výsluní s tisíci včelami na svém břiše.

Avšak když tyto atypické snímky vypluly na povrch internetu, vyvolaly vlnu emocí, která zaplavila veřejný prostor jako bouře. Názory byly rozdělené – někteří obdivovali odvahu, zatímco jiní se obávali této zdánlivé nezodpovědnosti. Jenže nedávno Emily šokovala všechny svým dojemným sdělením na Facebooku, ve kterém oznámila, že její dítě se narodilo mrtvé. Nečekaný smutek: Emily Mueller se otevřeně vyrovnává s tragédií spojenou s těhotenstvím.

Očekávané těhotenství probíhalo zdánlivě bez problémů, ale osudný okamžik zastavil srdce malého chlapce, o kterém se tolik snilo. Tato matka čtyř dětí si nevšimla, že se pohyby jejího dítěte zastavily, až když se blížil čas porodu.

Těžko bylo předvídat, co se stane, ale její pocity neklamaly – byl to již čtvrtý porod, přesto stejně bolestný jako ten první.

Zdravotníci se stále snaží najít odpověď na otázku, proč se to stalo, ale zatím bezvýsledně. Jediné, na čem se shodnou, je, že takové tragédie jsou vzácné. Emily je sice fyzicky v pořádku, ale duševně zlomená. Pro ni není jen syn mrtvý, je to láska a plány, které teď zůstaly nevyplněné a ztraceny v čase.