Manželský pár se dozvídá, že jednomu z nich zbývá jen 4 měsíce života! Partner se rozhodne udělat jedinou správnou věc!


Osmnáctiletému Chase Smithovi nedávno sdělili, že mu zbývá tři až pět měsíců života. Když mu bylo 12 let, diagnostikovali mu Ewingův sarkom, a od té doby nemoc několikrát recidivovala. V roce 2019 mu byl objeven nádor kolem levé průdušky a letos v březnu se jeho stav zhoršil. Nádory byly detekovány na plicích, rameni a mozku, a Chase pociťoval, že diagnóza, kterou dostal, byla jakýmsi „probuzením“ od Boha.

Chase a jeho přítelkyně Sadie Mills plánovali zasnoubit se a vzít, ale na střední škole jim zbývalo jen krátké období, a tak se rozhodli vzít se. „Nebyla to diagnóza, která spustila svatbu; byla to touha vytěžit z vztahu každý den maximum,“ sdělil Chase Smith. Zbývalo mu jen pár měsíců života, a tentokrát už nebylo co dělat. Lékaři odhadli, že mu zůstává tři až šest měsíců života. Pár již přemýšlel o budoucnosti a plánoval svatbu až v době, kdy budou cestovat, studovat a dosáhnou svých životních cílů.

Když se Chase dozvěděl, že jeho dny jsou sečteny, věděl, co chce s posledním časem svého života udělat. Rozhodl se strávit ho se Sadie a rozhodl se ji požádat o ruku. „Celkově to byl nejlepší den mého života. Vždycky jsem chtěl svatbu pod širým nebem, a to, že Chase přišel s nápadem mít oltář přímo tam, kde jsme šli na naše první rande a kde jsme si dali první polibek, to pro mě znamenalo hodně,“ řekla Sadie.

Po obřadu uspořádaly rodiny hostinu, a přestože byla naplánována rychle, obsahovala všechny tradiční prvky svatby. Sadie měla bílé šaty, družičky a Chase měl mládence. Krájeli svatební dort, tancovali první tanec a slavili s rodinou a přáteli. Podívejte se na video a poslechněte si příběh Chase a Sadie zde:

zdroj: ifunny.eu